Gerard O’Shea händleriseminar koeraga 27.-28.04.2024

Su koer ei armasta näituseringis liikuda, aga metsas jookseb nagu jumal? On ta väljaspool ringi õnnelik ja silmapaistev, ent esineb ringi astudes sama säravalt kui keskmine põrandamopp? Või on tal raske keskenduda, kui kohtunik teda katsub ja teised koerad jooksevad tema ees ja järel?

 • HÄNDLER SEMINAR (praktiline koolitus koos koeraga)
 • KESTVUS:
  grupp 1 mõlemal päeval kell 9-13
  grupp 2
  mõlemal päeval kell 14-18
 • KOHT: Tabasalu spordikompleksi pallisaal, Kooli 1c, Tabasalu, 76901 Harju maakond
 • HIND: 200 eurot koos koeraga osalejale, 100 euri pealtvaatajale.
 • KOERA TÕUG : lisa palun enda koera tõug ostukorvis märkuste alale.

Gerard O’Shea näitusekoolitusel tutvustatakse koerale feel-good faktorit, mis tekitab koeral näituseringi suhtes positiivsed ootused ja aitab vältida ja lahendada levinud probleeme.

Küsimuste korral helistage 5040116 (Maarit) või saatke kiri gerardoshea.eesti@gmail.com.

from / 200.00

Puhasta

Kirjeldus

Su koer ei armasta näituseringis liikuda, aga metsas jookseb nagu jumal? On ta väljaspool ringi õnnelik ja silmapaistev, ent esineb ringi astudes sama säravalt kui keskmine põrandamopp? Või on tal raske keskenduda, kui kohtunik teda katsub ja teised koerad jooksevad tema ees ja järel?

 

Sellest, kuidas me tegelikult händleritena oma koera suhtumist näituseringi mõjutame, räägib Iiri juurtega ja Rootsis elav Gerard O’Shea, kes treenib igas aastas peaaegu 8000 inimest üle maailma ja on aidanud Best In Show ringidesse välja jõuda tuhandetel koertel ja nende omanikel.

 

Gerard ei räägi sellest, kuidas joosta kolmnurka, sättida koera jalgu või kuidas peaks händler riietuma. Küll aga sellest, kuidas mõjutada koera meeleseisundit, et temast saaks näitusestaar, kes annab ringis endast maksimumi nii seistes kui liikudes.

 

Teemaks tulevad teiste seas:
* kuidas me saame kaasa aidata sellele, et meie koer armastaks esineda ja tunneks ennast ringis hästi?
* kuidas saavutada korrektne rüht, õige asetusega kõrvad ning sabahoiak?
* kuidas vältida või ravida lauahirmu, kohtunikupelgust ja teisi levinud probleeme?

 

Ennekõike saab osaleja kaasa uue mõtteviisi ja palju häid nõuandeid, kuidas igapäevases elus ehitada oma suhe koeraga üles viisil, mis toetab koera motivatsiooni ja soovi esineda ning koosööd teha.

 

Gerardi ja tema abikaasa Ia O’Shea kennelis Just Ask kasvavad rottveilerid ja Taani-Rootsi õuekoerad. Koerte kasvatamine, treenimine ning võistlused on nende harrastus ja elustiil. Üle 40 koeramaailmas tegutsetud aasta jooksul on O’Shea elust läbi käinud sadu isiklikke koeri ning kümneid tuhandeid klientide koeri. Suurimaks kogemuseks peab mees ise 22 aasta tagust tööd sõjaväekoertega lõhkeainete otsimisel, mida ta nimetab oma pöördepunktiks shapingu ehk käitumise vormimise mõistmisel. Oma koertega on Gerard harrastanud kõrgemal tasemel IPOt, jälge ja kaitset ning kenneli kasvandikud võistlevad mitmetel aladel, muuhulgas IPO kõikide tõugude maailma meistrivõistlustel. Töö koertega viib Gerardit üle maailma erinevatesse paikadesse, igal aastal treenib ta üle maailma peaaegu 8000 koeraomanikku ning sealjuures jääb aega veel väisata näituseid nii rahvusvaheliselt tuntud kohtuniku ning händlerina, kes tänaseks päevaks küll esitleb vaid iseenda koeri.

 

* GRUPP 1: laupäeval ja pühapäeval kell 9-13 (kokku 8 tundi)
Grupp 1 ehk hommikune grupp on mõeldud neile, kes osalevad Gerardi händlerikoolitusel esmakordselt või soovivad algtõdesid korrata.

* GRUPP 2: laupäeval ja pühapäeval kell 14-18 (kokku 8 tundi)
Grupp 2 ehk pärastlõunane grupp on neile, kes on varem juba omandanud koos koeraga Gerardi käesignaalid koera juhtimiseks ja soovivad liikuda edasi.

 

NB! Registreerides märgi enne makse tegemist lisainfosse, kas tuled hommikusse või õhtusesse rühma ja mis tõugu koeraga.

 

Riietus sportlik, jalga jooksujalatsid. Palun võtke koerale kaasa puur ja endale matkatool. Koerale tavaline kaelarihm ja jalutusrihm. Maiustest on eelistatud lihapallid või muu sarnane pehme maius ning koer võiks olla koolitusele tulles söömata.

 

Koolitus toimub inglise keeles. Parkimine tasuta.

NB! Soovitame maksimaalse tulemuse saavutamiseks osaleda ka reedesel loengul Dog Management.

LISAINFO: 5040116 (Maarit) või gerardoshea.eesti@gmail.com.

Lisainfo

Vali loeng:

Händleriseminar koeraga