Dog Management loeng 5.05.2023

  • DOG MANAGEMENT loeng (ilma koerteta)
  • KESTVUS: Kell 18-22 (4 tundi, vahepeal paus suupistetega)
  • KOHT: Hestia hotell Europa,  Paadi 5, 10151 Tallinn, Lääne-Euroopa saal.
  • HIND: 60 eurot. Kohapeal registreerimist ja maksmist ei toimu.

from / 60.00

Puhasta

Kirjeldus

Oma loengus “Dog Management” räägib Gerard O’Shea sellest, kuidas juhtida koeraga igas olukorras ja luua mõlema osapooled jaoks hea suhe. Kuidas kasvatada sportkoera, näitusekoera või perelemmikut ja vältida samal ajal käitumisprobleeme? Miks koerad oma nime ei kuula? Kuidas olla oma koera jaoks olulisem kui teised koerad, inimesed või kassid?

Loeng on mõeldud kõigile koeraomanikele ja -huvilistele, kasvatajatele, koerasportlastele ja treeneritele.

Muuhulgas tuleb juttu ka sellistel teemadel:
* miks ei ole mõistlik koeraga kohtumisel talle “tere öelda”?
* kuidas me oma teadmatusest õpetame koerale külge alandlikku käitumist, alistuvaid signaale ja kuidas me läbi selle lõhume koera õppimisprotsessi ja vastuvõtlikkust meie signaalidele?
* mis on kahepoolselt austust sisaldava inimese-koera vahelise suhte alused?
* kuidas õpetada koerale külge “võlusõna”, millele ta alati reageerib ja saavutada parem kontakt?

 

Gerardi ja tema abikaasa Ia O’Shea kennelis Just Ask kasvavad rottveilerid ja Taani-Rootsi õuekoerad. Koerte kasvatamine, treenimine ning võistlused on nende harrastus ja elustiil. Üle 40 koeramaailmas tegutsetud aasta jooksul on O’Shea elust läbi käinud sadu isiklikke koeri ning kümneid tuhandeid klientide koeri. Suurimaks kogemuseks peab mees ise 22 aasta tagust tööd sõjaväekoertega lõhkeainete otsimisel, mida ta nimetab oma pöördepunktiks shapingu ehk käitumise vormimise mõistmisel. Oma koertega on Gerard harrastanud kõrgemal tasemel IPOt, jälge ja kaitset ning kenneli kasvandikud võistlevad mitmetel aladel, muuhulgas IPO kõikide tõugude maailma meistrivõistlustel. Töö koertega viib Gerardit üle maailma erinevatesse paikadesse, igal aastal treenib ta üle maailma peaaegu 8000 koeraomanikku ning sealjuures jääb aega veel väisata näituseid nii rahvusvaheliselt tuntud kohtuniku ning händlerina, kes tänaseks päevaks küll esitleb vaid iseenda koeri.

 

Loeng algab kell 18, toimub inglise keeles ja tõlgitakse eesti keelde.

LISAINFO: 5040116 (Maarit) või gerardoshea.eesti@gmail.com

Lisainfo

Vali loeng

Dog Management loeng