COMBO HIND! Gerard O’Shea loeng Dog Management + händleriseminar koeraga 27.-28.04.2024

Allahindlus!

1. Loengus “Dog Management” räägib Gerard sellest, kuidas saada koeraga hakkama igas olukorras ja kuidas luua mõlema osapooled jaoks hea suhe. Kuidas kasvatada sportkoera, näitusekoera või perelemmikut ja vältida samal ajal käitumisprobleeme? Miks koerad oma nime ei kuula? Kuidas olla oma koera jaoks olulisem kui teised koerad, inimesed või kassid?

2. Praktiline händlerikoolitus koeraga annab oskused näha näituseringi läbi koera silmade ja parandada hoiakuid ja probleeme, mis võivad näitustel esile tulla. Koolitus on ka hea algus noorele koerale, kellel puudub kogemus näitustest. Osaleda võivad ka koerad, kelle omanikud sooviks näituseringis esinevaid probleeme lahendada.

  • DOG MANAGEMENT LOENG reede õhtul kell 18-22
  • HÄNDLER SEMINAR praktiline koolitus koos koeraga laupäeval ja pühapäeval, 2 x 4h. Tase 1 mõlemal päeval kell 9-13, Tase 2 mõlemal päeval kell 14-18.
  • LOENGU KOHT: Tallinn, TalTech ruum – U06-220
  • HÄNDLERISEMINARI KOHT: Tabasalu Spordikompleksi pallisaal, Kooli 1c, Tabasalu, 76901 Harju maakond
  • KOERA TÕUG : lisa palun enda koera tõug ostukorvis märkuste alale.
  • HIND: loeng ja praktiline koolitus koos koeraga kokku 230 eur (tavahind 260 eur).

from / 230.00 260.00

Puhasta

Kirjeldus

DOG MANAGEMENT LOENG + HÄNDLERISEMINAR KOERAGA = 230 EUR

1. Dog Management

Oma loengus “Dog Management” räägib Gerard O’Shea sellest, kuidas saada koeraga hakkama igas olukorras ja kuidas luua mõlema osapooled jaoks hea suhe. Kuidas kasvatada sportkoera, näitusekoera või perelemmikut ja vältida samal ajal käitumisprobleeme? Miks koerad oma nime ei kuula? Kuidas olla oma koera jaoks olulisem kui teised koerad, inimesed või kassid?

 

Muuhulgas tuleb juttu ka sellistel teemadel:
* miks ei ole mõistlik koeraga kohtumisel talle “tere öelda”?
* kuidas võime ise seda mõistmata tuua koeras esile alistuva käitumise ja hirmud?
* kuidas tõhustada koera õppimisprotsessi ja vastuvõtlikkust meie signaalidele?
* mis on kahepoolselt austust sisaldava inimese-koera vahelise suhte alused?
* kuidas õpetada koerale külge “võlusõna”, millele ta alati reageerib ja saavutada parem kontakt?

 

Gerardi ja tema abikaasa Ia O’Shea kennelis Just Ask kasvavad rottveilerid ja karvutud mehhiko koerad. Koerte kasvatamine, treenimine ning võistlused on paari harrastus ja elustiil. Peaaegu 40 koeramaailmas tegutsetud aasta jooksul on O’Shea elust läbi käinud sadu isiklikke koeri ning kümneid tuhandeid klientide koeri. Suurimaks kogemuseks peab mees ise 22 aasta tagust tööd sõjaväekoertega lõhkeainete otsimisel, mida ta nimetab oma pöördepunktiks shapingu ehk käitumise vormimise mõistmisel. Oma koertega on Gerard harrastanud kõrgemal tasemel IPOt, jälge ja kaitset ning kenneli kasvandikud võistlevad mitmetel aladel, muuhulgas IPO kõikide tõugude maailma meistrivõistlustel. Töö koertega viib Gerardit üle maailma erinevatesse paikadesse, igal aastal treenib ta üle maailma peaaegu 8000 koeraomanikku ning sealjuures jääb aega veel väisata näituseid nii rahvusvaheliselt tuntud kohtuniku ning händlerina, kes tänaseks päevaks küll esitleb vaid iseenda koeri.

 

Loeng algab kell 18 ja toimub inglise keeles.

 

2. Händleriseminar koeraga

Su koer ei armasta näituseringis liikuda, aga metsas jookseb nagu jumal? On ta väljaspool ringi õnnelik ja silmapaistev, ent esineb ringi astudes sama säravalt kui keskmine põrandamopp? Või on tal raske keskenduda, kui kohtunik teda katsub ja teised koerad jooksevad tema ees ja järel?

 

Sellest, kas ja kuidas me händleritena oma koera suhtumist näituseringi mõjutame, räägib Iiri juurtega ja Rootsis elav Gerard O’Shea, kes treenib igas aastas peaaegu 8000 inimest üle maailma ja on aidanud Best In Show ringidesse välja jõuda tuhandetel koertel ja nende omanikel.

 

Gerard ei räägi sellest, kuidas joosta kolmnurka, sättida koera jalgu või kuidas peaks händler riietuma. Küll aga sellest, kuidas mõjutada koera meeleseisundit, et temast saaks näitusestaar, kes annab ringis endast maksimumi nii seistes kui liikudes.

 

Teemaks tulevad teiste seas:
* kuidas me saame kaasa aidata sellele, et meie koer armastaks esineda ja tunneks ennast ringis hästi?
* kuidas saavutada korrektne rüht, õige asetusega kõrvad ning sabahoiak?
* kuidas vältida lauahirmu, kohtunikupelgust ja teisi levinud probleeme?

 

Ennekõike saab osaleja kaasa uue mõtteviisi ja palju häid nõuandeid, kuidas igapäevases elus ehitada oma suhe koeraga üles viisil, mis toetab koera motivatsiooni ja soovi esineda ning koosööd teha.

 

Gerardi ja tema abikaasa Ia O’Shea kennelis Just Ask kasvavad rottveilerid ja karvutud mehhiko koerad. Koerte kasvatamine, treenimine ning võistlused on paari harrastus ja elustiil. Peaaegu 40 koeramaailmas tegutsetud aasta jooksul on O’Shea elust läbi käinud sadu isiklikke koeri ning kümneid tuhandeid klientide koeri. Suurimaks kogemuseks peab mees ise 22 aasta tagust tööd sõjaväekoertega lõhkeainete otsimisel, mida ta nimetab oma pöördepunktiks shapingu ehk käitumise vormimise mõistmisel. Oma koertega on Gerard harrastanud kõrgemal tasemel IGP-d (IPO), jälge ja kaitset ning kenneli kasvandikud võistlevad mitmetel aladel, muuhulgas IGP kõikide tõugude maailma meistrivõistlustel. Töö koertega viib Gerardit üle maailma erinevatesse paikadesse, igal aastal treenib ta üle maailma peaaegu 8000 koeraomanikku ning sealjuures jääb aega veel väisata näituseid nii rahvusvaheliselt tuntud kohtuniku ning händlerina, kes tänaseks päevaks küll esitleb vaid iseenda koeri.

 

* GRUPP 1:  laupäeval ja pühapäeval kell 9-13 (kokku 8 tundi)
Hommikune grupp on mõeldud neile, kes osalevad Gerardi händlerikoolitusel esmakordselt või soovivad algtõdesid korrata.

* GRUPP 2: laupäeval ja pühapäeval kell 14-18 (kokku 8 tundi)
Pärastlõunane grupp on neile, kes on omandanud koos koeraga Gerardi signaalid ja soovivad liikuda edasi.

 

Koolitus toimub spordisaalis. Riietus sportlik, jalga jooksujalatsid. Palun võtke koerale kaasa puur ja endale matkatool. Koerale tavaline kaelarihm ja jalutusrihm. Maiustest on eelistatud lihapallid või muu sarnane pehme maius ning koer võiks olla koolitusele tulles söömata.

 

Koolitus toimub inglise keeles. Parkimine tasuta.

NB! Registreerides märgi kassas lisainfosse, kas tuled hommikusse või õhtusesse rühma ja mis tõugu koeraga.

LISAINFO: 5040116 (Maarit) või gerardoshea.eesti@gmail.com.

 

Lisainfo

Vali loeng:

loeng + händleriseminar koeraga